Romanian Horse Sale

ECHIPA

RHS

Ionel Fierbinteanu

Ovidiu Vajiala

Director Executiv & Licitator

 

ovidiu@rhsales.com.ro

Madalina Prodan

Director de Operatiuni

 

madalina@rhsales.com.ro

Raluca Baccanti

Relatii Internationale &
Relatii Clienti

raluca@rhsales.com.ro

Radu Antohe

Purtator de cuvant
Relatia cu autoritatile & Licitator

radu@rhsales.com.ro

Dragos Petrache

Medic Veterinar
Inspectii & Evaluari

dragos@rhsales.com.ro

Alexandra Anca

Asistent Medic Veterinar
Gestiune programari & Nutritie

alexandra@rhsales.com.ro

Virgil Ionel Anca

(SIVE & FEI) Doctor Veterinar
Coordantor Echipa medicala

alexandra@rhsales.com.ro

Angajăm

Voluntari

Daca iti doresti sa petreci cateva zile intr-un cadru de vis, langa Brasov, in cadrul unui eveniment unic pentru Romania, noi cautam voluntari pentru activitatile administrative din timpul licitatiei – cautam tineri dinamici care pot fi spotteri si ne pot ajuta si in celelate chestiuni administrative (ex. inregistrarea cailor, arhivarea documentelor etc)

Trimite-ne CV-ul tău